Stáva sa pomerne často, že si rodičia neuvedomujú, že ich deti rastú. Niektorí si to aj uvedomujú, ale nechcú si to pripustiť. Ak máte doma mladú slečnu, ktorá chodí na základnú školu, môže sa vám zdať, že čas ide prirýchlo. Jedno je však isté. Deti rastú a s nimi je aj ich potreby ohľadom vybavenie ich – detskej izby.

Už je to možno niekoľko rokov, čo ste museli za vašu dcéru upratovať hračky z koberca. Teraz je z nej mladá slečna, ktorá si dokáže upratať sama. Čo v jej izbe potrebuje zmenu? Čo potrebuje nejako obmeniť?

Šatníková skriňa

Na každé mladé dievča príde obdobie, v ktorom má pocit, že napriek mnohým kúskom oblečenia nemá, čo na seba. V tom prípade chodí do obchodov a nakupuje nové a nové veci. Ak sa vám zdá, že skriňa vašej dcéry preplnená, možno prišiel čas na novú väčšiu šatníkovú skriňu. Táto šatníková skriňa už bude dostatočne veľká na všetko zakúpené oblečenie.

Výhodou je, že takáto skriňa jej vydrží celé študentské časy a možno aj dlhšie. Ak zakúpite skriňu, ktorá obsahuje miesto na vešanie, miesto na uloženie ale aj nejaké úložné boxy, nemusíte as obávať, že by bolo oblečenie porozhadzované po zemi.

Písací stôl

V mnohých detských izbách chýba klasický veľký písací stôl. Keď sú deti malé, tak jednak písací stôl nevyužijú a na druhej strane je pre ne výhodnejší menší stolík, na ktorý dosiahnu. Avšak mladá slečna potrebuje miesto, kde si môže písať úlohy alebo napríklad kresliť. Písací stôl tiež obsahuje niekoľko zásuviek, do ktorých si môže schovať veci, ktoré sú jej blízke.

Písací stôl má tiež veľké uplatnenie, ak je niekde v blízkosti okna, čiže prirodzeného zdroja svetla. Ak sa vaša mladá slečna začína líčiť, stolík je práve tým miestom, na ktoré si môže položiť zväčšovacie zrkadlo.

Zdroj obrázku: Photographee.eu / Shutterstock.com

Najnovšie články

Ochrana tváre pri práci ...

Zrak a sluch patria medzi päť ľudských zmyslov. ...

Ako najlepšie vyčistiť ...

Variť si doma svoju kávu je jedno z najlepších ...

Čo pomôže namáhaným ...

Skúste prísť do fitness centra či na skupinový ...

Dobre si rozmyslite, než ...

Ak zvyknete doma ...

Ako pripraviť ...

Kvalitné príslušenstvo k motorke je veľkou ...

Finálna jesenná ...

Keď sledujeme prírodu a jej zmeny, v podstate ...

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Olive Sienna Teal Dark_blue
Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Scroll to top

Používaním stránky Copomoze.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality obsahu. Viac informácií...