Podľahli ste čaru moderných kuchýň v snehobielej farbe? Vďaka bielej kuchynskej linke, skrinkám a stenám vzniká optická ilúzia väčšieho a svetlejšieho priestoru. Práve preto sú tieto kuchyne obľúbené aj v malých bytoch. Okrem spomínaných benefitov a nadčasového dizajnu však so sebou prinášajú aj zvýšené nároky na údržbu. V článku vám prezradíme niekoľko trikov, ako udržať vašu kuchyňu v nedotknutom a dokonale čistom stave.

Čítať ďalej...

Poznáte to. Návšteva za dverami a vaša domácnosť vyzerá ako po výbuchu. Čo robiť, aby vás ani nečakaní hostia nezastihli nepripravených?

Pokračujte v čítaní a dozviete sa viac.

Čítať ďalej...

Chcete zistiť kvalitu vašej vody? V dnešnej dobe to nie je žiadna veľká veda. Akreditovaný laboratórny rozbor vody je možný na celom území SR.

Čítať ďalej...

Špecifickejšie podmienky v domácnosti musia rešpektovať alergici na prach, roztoče a na srsť z domácich zvierat. Alergénov v našich interiéroch sa stopercentne nezbavíme. Vieme však toto riziko zmierňovať a užívať si spokojnejší život. Čo patrí k hlavným zásadám doma u alergikov?

Čítať ďalej...

Stáva sa pomerne často, že si rodičia neuvedomujú, že ich deti rastú. Niektorí si to aj uvedomujú, ale nechcú si to pripustiť. Ak máte doma mladú slečnu, ktorá chodí na základnú školu, môže sa vám zdať, že čas ide prirýchlo. Jedno je však isté. Deti rastú a s nimi je aj ich potreby ohľadom vybavenie ich – detskej izby.

Čítať ďalej...

Najnovšie články

3 tipy, ako udržiavať ...

Podľahli ste čaru moderných kuchýň v snehobielej ...

Na čo nezabúdať pri ...

Dielňa je prostredím, kde prebiehajú rôzne ...

Čo vám pomôže pri ...

Poznáte to. Návšteva za dverami a vaša domácnosť ...

Disponujete menej ...

Chcete zistiť kvalitu vašej vody? V dnešnej dobe ...

Detská radosť z ...

Vianoce už začínajú klopať na dvere a vy určite ...

Čo vám pomôže uľahčiť ...

Naše telo je veľmi citlivý orgán, zložený z ...

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Olive Sienna Teal Dark_blue
Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Scroll to top

Používaním stránky Copomoze.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality obsahu. Viac informácií...