Na trhu existuje široká škála výrobkov, ktoré sú určené na starostlivosť o telo. Do popredia sa v posledných rokoch dostáva prírodná kozmetika, ktorá je šetrnejšia nielen k našej pokožke a vlasom, ale tiež k prírode.

Čítať ďalej...
Tags: koža  

Je síce pravdou, že vďaka pokroku techniky sú dnes už žehličky na úplne inej úrovni, než tomu bolo povedzme pred desiatimi rokmi. Aj keď sú žehličky viac odolné voči poškodeniu a žehliace dosky sú vyrobené z kvalitných materiálov, stane sa, že sa vám jednoducho prepáli jej spodok, alebo ju omylom opriete o niečo plastové. Prezradíme vám, ako sa týchto nepekných škvŕn zbaviť bez toho, aby ste museli kupovať drahé prípravky či rovno novú žehličku.

Čítať ďalej...

Samolepiace tapety poskytujú skvelú možnosť, ako oživiť interiér vášho domu. Ich aplikácia aj odstraňovanie je pritom tak jednoduchá! A použiť ich môžete nielen na stenu. Existuje veľa spôsobov, ako môžete pomocou samolepiacich tapiet zveľadiť každý priestor. Jediné, čo potrebujete, je trochu kreativity. Alebo inšpirácie, o ktorú sa s vami v tomto článku podelíme.

Čítať ďalej...

Chcete si udržať štíhlu líniu, ale nedokážete odolať chrumkavým hranolkám? Teplovzdušná fritéza je odpoveďou na vaše najtajnejšie želania. Príprava hranoliek alebo kuracích nugetiek len s minimom oleja? To nie je sci-fi, ale realita.

Čítať ďalej...

Úložného priestoru nie je nikdy dosť. Každý po čase naplní všetky kusy nábytku rôznymi vecami a potom je potrebné rozmýšľať nad prestavbou alebo aspoň výmenou, kedy využijete každý kúsok v byte či dome, no zároveň musíte dbať nato, aby ste sa necítili príliš stiesnene.

Čítať ďalej...

Najnovšie články

Čo je to inkontinencia a ...

Inkontinencia – častý a nepríjemný problém, ktorý ...

Stavte na prírodnú a bio ...

Na trhu existuje široká škála výrobkov, ktoré sú ...

Nechtová mykóza: ...

Hubovité ochorenie nechtov dolných končatín ale ...

Tipy, ako zbaviť ...

Je síce pravdou, že vďaka pokroku techniky sú ...

5 kreatívnych spôsobov, ...

Samolepiace tapety poskytujú skvelú možnosť, ako ...

Koniec pandémie je v ...

Viac času doma a mimo spoločnosti známych môžete ...

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Olive Sienna Teal Dark_blue
Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Scroll to top

Používaním stránky Copomoze.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality obsahu. Viac informácií...