Kvalitné príslušenstvo k motorke je veľkou investíciou. Aby nám dlho a bez problémov slúžilo, rovnako ako motorku, aj príslušenstvo k nej je potrebné riadne pripraviť na dlhé zimné obdobie. Čo všetko treba ošetriť a uskladniť, a ako na to?

Čítať ďalej...

Leto je časom dovoleniek, pohody pri mori, ale pre mnohých jazda na dovolenku znamená aj dlhé hodiny za volantom. Cesta k moru zo Slovenska trvá niekoľko hodín a často ju absolvujú aj menej skúsení vodiči. V tomto článku si popíšeme, čo všetko je potrebné vybaviť pred cestou na dovolenku. Počas jazdy na dovolenku nezabúdajte nielen na dodržiavanie rýchlosti, ale snažte sa predvídať aj vonkajšie okolnosti. Treba dávať pozor na reakcie iných vodičov, prekážky na ceste, rozbitú vozovku či na chodcov a cyklistov pri ceste.

Čítať ďalej...

Ako vhodne konať po dopravnej autonehode vás môže ochrániť pred prípadnými súdnymi spormi a zabezpečiť, aby ste dostali primeranú kompenzáciu za akékoľvek zranenia alebo poškodenia vášho vozidla.

Čítať ďalej...
Tags: auto  

Väčšina dnešných áut, najmä tých väčších či výkonnejších, nemá zrovna nízku spotrebu paliva. Ak chcete jazdiť ekologickejšie a zároveň si znížiť celkovú spotrebu, zamerajte sa najmä na vašu jazdu a na pneumatiky. O tom, ako vám môžu pomôcť spotrebovať menej paliva, sa dozviete v nasledujúcom článku.

Čítať ďalej...
Tags: auto  

Najnovšie články

Vyber kompresora do ...

Kompresor je všestranným náradím. Použiť ho ...

Ochrana tváre pri práci ...

Zrak a sluch patria medzi päť ľudských zmyslov. ...

Ako najlepšie vyčistiť ...

Variť si doma svoju kávu je jedno z najlepších ...

Čo pomôže namáhaným ...

Skúste prísť do fitness centra či na skupinový ...

Dobre si rozmyslite, než ...

Ak zvyknete doma ...

Ako pripraviť ...

Kvalitné príslušenstvo k motorke je veľkou ...

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Olive Sienna Teal Dark_blue
Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Scroll to top

Používaním stránky Copomoze.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality obsahu. Viac informácií...