Viac času doma a mimo spoločnosti známych môžete využiť aj na utuženie partnerského vzťahu. Ako? Predsa v spálni, teraz to budete mať jednoduchšie!

Jedným z najčastejších problémov, o ktorých sa príliš nehovorí, je príliš krátka výdrž muža počas milovania. Mnoho párov rezignuje na riešenie tohto stavu a namiesto toho akceptujú menej komfortu. Výsledkom býva rastúce sklamanie a nedostatok motivácie pre vzájomný intímny život. Našťastie, tento problém sa už dá prekonať.

Čítať ďalej...

Jarná únava, vyčerpanosť z letnej dovolenky, melancholický príchod jesene a náročné ukončenie roka... Máte pocit, že žijete presne v takomto začarovanom kruhu, a vôbec neviete, ako sa zbavíte dlhodobej únavy? Máme pre vás niekoľko tipov. Sú jednoduché, a znovunadobudnutie vaše stratenej životnej energie môžete začať práve týmito nenáročnými krokmi. Choďte na to postupne, veď viete, že ani Rím nepostavili za deň. 

Čítať ďalej...

 

„Spánok lieči.“ Túto vetu môžete do určitej miery považovať za príslovie, ľudovú múdrosť alebo prázdne klišé. Pokiaľ sa však zamyslíte nad jej významom, zistíte, že je celkom pravdivá. Spánok je základný biologický proces, bez ktorého by sme neprežili. V rozpore s mylným presvedčením, že sa počas nočného odpočinku nachádzame v stave „hibernácie“, v skutočnosti ide o intenzívnu regeneráciu celého organizmu. Nielen z fyzického aspektu, ale aj duševného. Znamená to teda, že spánok naozaj lieči. Lenže nie je jedno, ako, kedy a  na čom spíme. Dnes vám priblížime práve ten tretí aspekt, a to cez odporúčania na správny výber matraca.

Čítať ďalej...

 

Stále viac ľudí vníma predvečer sviatku Všetkých svätých ako výbornú príležitosť na zábavné strašenie, a to aj u nás, na Slovenku. Prečo nie? Veď Halloween nie je len o žúrovaní v prapodivných kostýmoch. Ak si prečítate niečo o tom, ako sa k nám tento sviatok dostal, obohatíte sa o zaujímavé historické fakty, môžete spoznať ľudové zvyky iných kultúr a zistíte, že Halloween má veľa spoločného s našimi jesennými sviatkami. V neposlednom rade, všetky tieto nové poznatky môžete pretaviť do rozprávky pre svoje deti. Budete hviezdou detskej párty. Samozrejme, k tomu, aby zábava tých najmenších bola naozaj bezstarostná a originálna, budete potrebovať aj niekoľko iných vecí. Prezradíme vám, na čo by ste nemali zabudnúť.

Čítať ďalej...

Chceme alebo nie, alkohol je súčasťou našej kultúry. Je veľmi málo pravdepodobné, že by ste na Slovensku natrafili na veľkú rodinnú oslavu, svadbu alebo len obyčajnú kamarátsku grilovačku bez fliaš s týmto mámivým nápojom. Okrem toho, pri kvetoch a čokoláde sa aj alkohol považuje za darčekovú klasiku. Má to však určité pravidlá, ktoré sa vám pokúsime priblížiť v nasledujúcich odsekoch.

Čítať ďalej...

Najnovšie články

Čo je to inkontinencia a ...

Inkontinencia – častý a nepríjemný problém, ktorý ...

Stavte na prírodnú a bio ...

Na trhu existuje široká škála výrobkov, ktoré sú ...

Nechtová mykóza: ...

Hubovité ochorenie nechtov dolných končatín ale ...

Tipy, ako zbaviť ...

Je síce pravdou, že vďaka pokroku techniky sú ...

5 kreatívnych spôsobov, ...

Samolepiace tapety poskytujú skvelú možnosť, ako ...

Koniec pandémie je v ...

Viac času doma a mimo spoločnosti známych môžete ...

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Olive Sienna Teal Dark_blue
Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Scroll to top

Používaním stránky Copomoze.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality obsahu. Viac informácií...