Všetky veľmi dobre vieme, že pri výbere outfitu mimoriadne dôležite to, aby sme sa v danom oblečení cítili čo najkomfortnejšie. Aby sme nestratili vlastný štýl a aby sme boli stotožnené s odkazom, ktoré naše jednotlivé kúsky svetu vysielajú. V takomto prípade sa cítime pohodlne, pôsobíme ležérne a šírime pozitívnu náladu. Nie nadarmo sa hovorí, že krása prichádza zvnútra. Nemôžeme však poprieť ani fakt, že móda a jej stále nové trendy nás ovplyvňujú. Možno, že si viete spomenúť na nejaký strih, o ktorom ste kedysi povedali: „Niečo také si nikdy neoblečiem!“ A teraz ho máte plnú skriňu. Je to v poriadku. Ukážeme vám teraz 3 módne trendy, ktoré sú aj v roku 2020 stále aktuálne, a ani koncom tohto roka ich nebudete musieť vyhadzovať. Ak si tieto zaobstaráte, budú základnými elementmi vašich najštýlovejších outfitov.

Široké nohavice sú späť!

 

Pokiaľ módu sledujete aspoň okrajovo, určite ste si všimli, že zvýraznené a priznané línie ženských nôh už nie sú predpokladom štýlovosti. Chceme tým povedať to, že keď si nabudúce budete vyberať nové dámske nohavice, nebojte sa voľných strihov. Spomeňte si na široké spodné časti elegantných kostýmov alebo  zvoncové strihy, aké sa nosili v období hippies a boli hitom deväťdesiatych rokov.  

Platí to tak na elegantné ako aj každodenné outfity. Široké nohavice, rifle strihu „boyfriend“ alebo „mama“ dokonca ani nemusíte kombinovať s priliehavým vrškom. Ak sa kompletne oblečiete výlučne iba do kúskov nadmerných veľkostí (oversize oblečenie), bude to štýlové a moderné. Dávajte si však pozor na to, či sa tak budete cítiť naozaj príjemne. V našich končinách ešte stále máme tendenciu chcieť vyzerať čo najštíhlejšie. A to za každú cenu. Vyššie spomenutá ležérna kombinácia však jednoznačne rozširuje. Pokiaľ nemáte s tým ani najmenší problém, určite choďte do toho.  


Inak, čo tak popozerať sa medzi starými kúskami mám a babičiek? Skrine našich rodičov a starých rodičov mnohokrát skrývajú jedinečné poklady – nech už ide o oblečenie alebo doplnky. V roku 2020 sa sústreďte hlavne na nohavice, pretože obľúbené strihy tejto sezóny by sme pokojne mohli charakterizovať aj takto: „ako po mame“.  

Kožušinové aplikácie ostávajú trendy aj tento rok  

Nie je tomu tak dávno, kedy kožušiny boli výsostným znakom luxusných šatníkov a prepychových večierkov. Plyšové materiály zas evokovali infantilnosť alebo extravaganciu rôznych subkultúr. Na posledných pár sezón to ale určite neplatí. Elegantný zimný kabát už nemusí byť minimalistický, dokonca čim je chlpatejší, tým viac je trendy. Ak však stále uprednostňujete čistotu, a napodobenina kožušiny je pre vás príliš silným výstrelkom, určite je lepšie, keď si kúpite taký model, v ktorom sa budete cítiť komfortne. Alebo môžete spraviť kompromis. Siahnite po takom kúsku, ktorý je ozdobený kožušinovou aplikáciou (kapucňa, golier alebo lemovanie).  


Dámy, ktoré majú radšej casual (každodenný) a alebo/mestský štýl, ale potrpia si na tých najnovších módnych trendoch, by tiež nemali ignorovať tento odsek. Zabudnite na nudné vetrovky ku kombinácii rifle a tričko s nápisom. Oblečte sa do plyšu! A keď to chcete ešte viac vyšperkovať, zvoľte nejakú nezvyčajnú farbu a obujte si k tomu športové topánky alebo baganče.  


Praktickosť pre vás nie je prioritou, a ak sa vám niečo zapáči v bielej farbe, kúpite si to aj na každodenné nosenie? Tým pádom ste skutočná módna maniačka. Nenechajte si ujsť plyšové kabátiky alebo modely v štýle teddy v jemných a veľmi svetlých odtieňoch. Nájdete niekoľko krásnych kúskov aj na stránke Erika Fashion 

Zvieracie vzory majú stopku? Ale kdeže! 

Zvieracie vzory buď milujete alebo nenávidíte. Ak zastupujete tú prvú skupiny, skúste im dať ešte jednu šancu. Zdobenie svojej najnovšej blúzky si požičajte od zebry alebo na oslavu narodenín si oblečte nohavice s leopardími škvrnami. Venujte zvýšenú pozornosť a opatrnosť správnej kombinácii, prelistujte si módne magazíny alebo navštívte internetové stránky obchodov s oblečením, a staňte sa módnou hviezdou propagujúcou protikladné vychytávky 


Znamená to teda to, že ak ste minulý rok neodolali imitáciám džungle a safari na povrchu oblečenia, dané kúsky ešte stále môžete s hrdosťou nosiť. Je to dobrá správa najmä pre tie dámy, ktoré si svoje najnovšie kúsky zabezpečujú najmä počas sezónnych/posezónnych výpredajoch. 

Zdroj fotiek: erikafashion.sk  

Najnovšie články

Ochrana tváre pri práci ...

Zrak a sluch patria medzi päť ľudských zmyslov. ...

Ako najlepšie vyčistiť ...

Variť si doma svoju kávu je jedno z najlepších ...

Čo pomôže namáhaným ...

Skúste prísť do fitness centra či na skupinový ...

Dobre si rozmyslite, než ...

Ak zvyknete doma ...

Ako pripraviť ...

Kvalitné príslušenstvo k motorke je veľkou ...

Finálna jesenná ...

Keď sledujeme prírodu a jej zmeny, v podstate ...

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Olive Sienna Teal Dark_blue
Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Scroll to top

Používaním stránky Copomoze.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality obsahu. Viac informácií...