Každá žena vie, že kabeliek nie je nikdy dosť. Už pri nákupe novej kabelky treba myslieť na akú príležitosť si ju vezmete a či zapadá do vášho štýlu. Váš outfit môžete správnou kabelkou doladiť do dokonalosti, ale nesprávnym výberom ho môžete aj pokaziť. Aké typy kabeliek by mala mať každá žena v šatníku, a pár tipov ako ich nosiť sa dočítate v článku.

Čítať ďalej...

Z času na čas vystúpi pred väčším či menším publikom azda každý z nás. Či už to je príhovor na rodinnej oslave, odpovedanie pred tabuľou v škole, či prezentácia v práci. Pred takýmto vystúpením väčšina z nás môže pociťovať nervozitu známu ako tréma. Nielen ľudia nezvyknutí vystupovať majú trému, ale aj mnohí slávny herci či speváci bojujú pred vystúpením s trémou.

Čítať ďalej...

Viac času doma a mimo spoločnosti známych môžete využiť aj na utuženie partnerského vzťahu. Ako? Predsa v spálni, teraz to budete mať jednoduchšie!

Jedným z najčastejších problémov, o ktorých sa príliš nehovorí, je príliš krátka výdrž muža počas milovania. Mnoho párov rezignuje na riešenie tohto stavu a namiesto toho akceptujú menej komfortu. Výsledkom býva rastúce sklamanie a nedostatok motivácie pre vzájomný intímny život. Našťastie, tento problém sa už dá prekonať.

Čítať ďalej...

Jarná únava, vyčerpanosť z letnej dovolenky, melancholický príchod jesene a náročné ukončenie roka... Máte pocit, že žijete presne v takomto začarovanom kruhu, a vôbec neviete, ako sa zbavíte dlhodobej únavy? Máme pre vás niekoľko tipov. Sú jednoduché, a znovunadobudnutie vaše stratenej životnej energie môžete začať práve týmito nenáročnými krokmi. Choďte na to postupne, veď viete, že ani Rím nepostavili za deň. 

Čítať ďalej...

 

„Spánok lieči.“ Túto vetu môžete do určitej miery považovať za príslovie, ľudovú múdrosť alebo prázdne klišé. Pokiaľ sa však zamyslíte nad jej významom, zistíte, že je celkom pravdivá. Spánok je základný biologický proces, bez ktorého by sme neprežili. V rozpore s mylným presvedčením, že sa počas nočného odpočinku nachádzame v stave „hibernácie“, v skutočnosti ide o intenzívnu regeneráciu celého organizmu. Nielen z fyzického aspektu, ale aj duševného. Znamená to teda, že spánok naozaj lieči. Lenže nie je jedno, ako, kedy a  na čom spíme. Dnes vám priblížime práve ten tretí aspekt, a to cez odporúčania na správny výber matraca.

Čítať ďalej...

Najnovšie články

Čo vám pomôže uľahčiť ...

Naše telo je veľmi citlivý orgán, zložený z ...

Čo vám pomôže uľahčiť ...

Naše telo je veľmi citlivý orgán, zložený z ...

Vybavte sa kabelkou na ...

Každá žena vie, že kabeliek nie je nikdy dosť. Už ...

Čo pomôže alergikom v ...

Špecifickejšie podmienky v domácnosti musia ...

Povinná výbava izby ...

Stáva sa pomerne často, že si rodičia ...

Čo pomôže na trému pred ...

Z času na čas vystúpi pred väčším či menším ...

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Olive Sienna Teal Dark_blue
Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Scroll to top

Používaním stránky Copomoze.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality obsahu. Viac informácií...