Zrak a sluch patria medzi päť ľudských zmyslov. Chrániť si ich by pre nás nemala byť voľba, ale povinnosť. To platí celkovo o vašej tvári. Ako teda eliminovať riziká ich poškodenia?

Aj Slováci sa venujú mnohým zamestnaniam a záľubám, pri ktorých hrozia rôzne zranenia či poškodenia nášho organizmu. Nielen pri tých rizikových si treba dávať pozor aj na tvár. Môže totiž prísť k úrazom, a to nielen sluchu a zraku, ale aj tým estetického charakteru na vašej tvári. Aké pomôcky by ste teda mali využívať v pracovnom, ale aj domácom prostredí?

Čítať ďalej...

Variť si doma svoju kávu je jedno z najlepších rozhodnutí, aké môžete urobiť. Nielenže ušetríte niekoľko desiatok eur mesačne, zároveň budete mať dobrý pocit z toho, že ste si tento lahodný, teplý nápoj pripravili sami. Ak si kúpite zrnkovú kávu, potom je nevyhnutné, aby ste mali aj mlynček. Viete, ako ho najlepšie vyčistiť?

Čítať ďalej...

Ak zvyknete doma zapaľovať sviečky, je dobré vedieť, že zloženie mnohých nie je zdraviu príliš prospešné. Pri kúpe sviečky je dobré si dôkladne prečítať štítok. Ak nie je jasné, z akého vosku je sviečka vyrobená, pravdepodobne ide o parafínovú sviečku. Práve parafínové sviečky pri horení uvoľnujú látky, ktoré vášmu zdraviu môžu škodiť.

Čítať ďalej...

Keď uvažujeme o výbere nábytku do nášho domova alebo kancelárie, zväčša sa zameriavame na pohodlie, dizajn a praktickosť. Jeden z kusov nábytku, ktorý spĺňa všetky tieto kritériá a zároveň ponúka ešte viac, je sedací vak. Sedacie vaky nie sú len pohodlné, ale sú tiež skvelou voľbou pre správnu ergonómiu vášho tela, najmä pre zdravie chrbtice.

Čítať ďalej...

Najnovšie články

Ochrana tváre pri práci ...

Zrak a sluch patria medzi päť ľudských zmyslov. ...

Ako najlepšie vyčistiť ...

Variť si doma svoju kávu je jedno z najlepších ...

Čo pomôže namáhaným ...

Skúste prísť do fitness centra či na skupinový ...

Dobre si rozmyslite, než ...

Ak zvyknete doma ...

Ako pripraviť ...

Kvalitné príslušenstvo k motorke je veľkou ...

Finálna jesenná ...

Keď sledujeme prírodu a jej zmeny, v podstate ...

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Olive Sienna Teal Dark_blue
Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Scroll to top

Používaním stránky Copomoze.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality obsahu. Viac informácií...