Špecifickejšie podmienky v domácnosti musia rešpektovať alergici na prach, roztoče a na srsť z domácich zvierat. Alergénov v našich interiéroch sa stopercentne nezbavíme. Vieme však toto riziko zmierňovať a užívať si spokojnejší život. Čo patrí k hlavným zásadám doma u alergikov?

Čítať ďalej...

Stáva sa pomerne často, že si rodičia neuvedomujú, že ich deti rastú. Niektorí si to aj uvedomujú, ale nechcú si to pripustiť. Ak máte doma mladú slečnu, ktorá chodí na základnú školu, môže sa vám zdať, že čas ide prirýchlo. Jedno je však isté. Deti rastú a s nimi je aj ich potreby ohľadom vybavenie ich – detskej izby.

Čítať ďalej...

Na trhu existuje široká škála výrobkov, ktoré sú určené na starostlivosť o telo. Do popredia sa v posledných rokoch dostáva prírodná kozmetika, ktorá je šetrnejšia nielen k našej pokožke a vlasom, ale tiež k prírode.

Čítať ďalej...
Tags: koža  

Je síce pravdou, že vďaka pokroku techniky sú dnes už žehličky na úplne inej úrovni, než tomu bolo povedzme pred desiatimi rokmi. Aj keď sú žehličky viac odolné voči poškodeniu a žehliace dosky sú vyrobené z kvalitných materiálov, stane sa, že sa vám jednoducho prepáli jej spodok, alebo ju omylom opriete o niečo plastové. Prezradíme vám, ako sa týchto nepekných škvŕn zbaviť bez toho, aby ste museli kupovať drahé prípravky či rovno novú žehličku.

Čítať ďalej...

Najnovšie články

Čo vám pomôže uľahčiť ...

Naše telo je veľmi citlivý orgán, zložený z ...

Čo vám pomôže uľahčiť ...

Naše telo je veľmi citlivý orgán, zložený z ...

Vybavte sa kabelkou na ...

Každá žena vie, že kabeliek nie je nikdy dosť. Už ...

Čo pomôže alergikom v ...

Špecifickejšie podmienky v domácnosti musia ...

Povinná výbava izby ...

Stáva sa pomerne často, že si rodičia ...

Čo pomôže na trému pred ...

Z času na čas vystúpi pred väčším či menším ...

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Olive Sienna Teal Dark_blue
Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Scroll to top

Používaním stránky Copomoze.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality obsahu. Viac informácií...