Ak sa zaujúímate o zdravú stravu či fitness, isto ste sa už stretli s pojmom RTD nápoj. V tomto článku si popíšeme čo sú to RTD nápoje, na čo sú dobré a či sú vôbec nevyhnutné pre zdravý životný štýl a peknú postavu bez prebytočných tukových vankúšov.

Čítať ďalej...

Cvičenie výrazne pomáha v snahe získať peknú postavu a popri správnej strave robí priam zázraky. Rôzne druhy pohybovej aktivity sú nevyhnutné ako chcete pekné svalnaté telo s minimom tuku. Cvičiť treba obozretne a treba dodržiavať určité zásady, vďaka ktorým nebude cvičenie zbytočné. Niekto po dlhšom behu cíti vyčerpanosť a siahne po kalorickom jedle na doplnenie spálenej energie. Alebo v snahe schudnúť čo najviac takmer neprijíma jedlo.

Čítať ďalej...

Pre chudnutie je dôležité neprejedať sa a to dosiahnete tým, že budete stále najedený. Byť stále najedený a nemať pocit hladu počas dňa sa dá zvládnuť správnym jedlom a dobrým načasovaním jedla. Keď je človek hladný, tak často siahne po nezdravom jedle s vysokým obsahom kalórií alebo medzi hlavnými jedlami zje veľa sladkostí. Hladný človek sa ľahko preje a keď sa dostane k jedlu, zje ho rýchlo, čo nie je dobré pre trávenie. Keď je človek hladný často, postupne sa spomalí metabolizmus, čo vedie k priberaniu na váhe.

Čítať ďalej...

V mnohých diétach sa odporúča jesť zeleninu či ovocie s vysokým obsahom vlákniny. Vláknina je užitočný pomocník pri trávení a vitamíny so zeleniny a ovocia sú tiež prospešné. Ak ste si doteraz lámali hlavu nad tým, ktoré ovocie alebo zelenina obsahujú najviac vlákniny, už viac nemusíte.

Čítať ďalej...
Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Olive Sienna Teal Dark_blue
Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Scroll to top

Používaním stránky Copomoze.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality obsahu. Viac informácií...