Tags: PR  

Mnohí vodiči hľadajú tú najlepšiu možnosť financovanie pri kúpe ich vozidla. Málokto má dnes dostatočné množstvo prostriedkov na to, aby si kúpil samotné filtre K&N a nie aby investoval do celého vozidla všetok svoj majetok. Predajcovia automobilov, supermarkety a dokonca aj malé autobazáry dnes dokážu ponúknuť kúpu nového auta na základe financovania cez rôzne možnosti alebo lízingové spoločnosti.

V hotovosti či na úver

Pre nezasvätených to môže byť skľučujúca úloha, pretože platba v hotovosti bola dodnes pre nich najbežnejším spôsobom platenia za vybraný tovar. V skutočnosti je však podľa výskumu automobilového priemyslu, zhruba 80 % všetkých nových nákupov automobilov realizovaných pomocou finančného riešenia cez konkrétnu spoločnosť.

V prípade hotovosti je to ale vyššia miera úspor, pretože nepreplatíte žiadne úroky a ušetríte svoje peniaze aj za katalógovú cenu. Samozrejme, že nosiť so sebou tak obrovskú hotovosť je bezpečné asi len na kreditnej karte.

Najskôr si urobte malý prieskum dostupných možností, obchodov, ponúk vozidiel a v prvom rade vašich schopností financovania takéhoto obchodu. Samozrejme, že vzhľad gumenej rohože nie je pri cene auta rozhodujúcou položkou, ale myslieť by ste mali na všetky veci, aby ste potom svoje kroky neľutovali.

Na prenájom

Pri kúpe auta cez lízingovú spoločnosť musíte samozrejme dávať pozor na všetky dôležité dokumenty a dodatočné poplatky. Prekontrolujte si všetky časti písané malým písmom. Ak ste už uzavreli dohodu, musíte pristupovať k svojmu záväzku naozaj zodpovedne a všetky splátky uhradiť včas. Osobný lízing je jednoduchou cestou a dobrý spôsob, ako získať nové auto za pevnú mesačnú čiastku. V podstate je tento druh financovania vozidla dohodou o dlhodobom prenájme. Koniec koncov sa nemusíte starať ani o investovanie do jednotlivých súčiastok v aute a nechať si výber nových kotúčov ATE na neskôr, pretože v tom novom by malo byť naozaj všetko na 100 % funkčné.

Najnovšie články

Vyber kompresora do ...

Kompresor je všestranným náradím. Použiť ho ...

Ochrana tváre pri práci ...

Zrak a sluch patria medzi päť ľudských zmyslov. ...

Ako najlepšie vyčistiť ...

Variť si doma svoju kávu je jedno z najlepších ...

Čo pomôže namáhaným ...

Skúste prísť do fitness centra či na skupinový ...

Dobre si rozmyslite, než ...

Ak zvyknete doma ...

Ako pripraviť ...

Kvalitné príslušenstvo k motorke je veľkou ...

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Olive Sienna Teal Dark_blue
Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Scroll to top

Používaním stránky Copomoze.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality obsahu. Viac informácií...