Tags: kuchyňa  

Aj vy máte dilemu, ako zariadiť vašu kuchyňu, povedzme, čo najmodernejšie? V tom prípade by ste sa mali zamerať nielen na zariadenie ako také, aj keď pochopiteľne to je zväčša kľúčové, ale trebárs i detaily v podobe doplnkov, farieb či podobných „drobností“, ktoré dokážu oživiť nejednu domácnosť!

Rozdeľte kuchyňu na jednotlivé zóny

Už na začiatok by ste si mali uvedomiť, že kuchyňu je nutné rozdeliť na niekoľko častí, a to podľa účelu, na ktorý bude využívaná. Prvá zóna by mala slúžiť na skladovanie, teda v tomto priestore je zväčša umiestnená chladnička a špajza, kde skladujete potraviny. Druhá zóna slúži na umývanie, čiže sem môžete umiestniť umývačku riadu, pochopiteľne i drez, prípadne odpadkový kôš. Posledná časť je pracovná, čiže v tejto zóne je zväčša umiestnený sporák, kuchynský stôl i spotrebiče, ktoré slúžia na prípravu jedál.

Praktickosť a elegancia zároveň!

Dôležitá je tiež voľba obloženia steny, a to priamo za pracovnou doskou kuchyne. Pokojne zvoľte motív, ktorý sa hodí ku kuchynským doplnkom, veď fantázií sa ani v tomto smere medze nekladú! Vsaďte na jednoduchosť, no nebojte sa i zaexperimentovať, veď vzory a farby sú presne to, čo potrebuje každá kuchyňa!

Vsaďte na romantiku

Súčasným trendom je francúzsky štýl, ktorý je obľúbený pre svoju útulnosť i nádych romantiky. Ako už bolo spomenuté, vzory sú to, na čo by ste nemali v žiadnom prípade zabudnúť! Nebojte sa preniesť textilnú inšpiráciu na stenu kuchynskej linky, ktorú zaručene oživí mozaika či veľkoformátový obklad.

Nezabudnite na ...

Pochopiteľne, čo by to bola za kuchyňu bez kuchynských spotrebičov? Trebárs taký kávovar umiestnite priamo na kuchynskú linku, najlepšie do rohu, kde nebude zavadzať, no zároveň bude elegantným a predovšetkým praktickým doplnkom! Tak čo poviete, aj vy sa necháte inšpirovať a zariadite si modernú kuchyňu podľa snov?

Najnovšie články

Vyber kompresora do ...

Kompresor je všestranným náradím. Použiť ho ...

Ochrana tváre pri práci ...

Zrak a sluch patria medzi päť ľudských zmyslov. ...

Ako najlepšie vyčistiť ...

Variť si doma svoju kávu je jedno z najlepších ...

Čo pomôže namáhaným ...

Skúste prísť do fitness centra či na skupinový ...

Dobre si rozmyslite, než ...

Ak zvyknete doma ...

Ako pripraviť ...

Kvalitné príslušenstvo k motorke je veľkou ...

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Olive Sienna Teal Dark_blue
Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Scroll to top

Používaním stránky Copomoze.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality obsahu. Viac informácií...