Tags: auto   PR  

Nemecká kvalita za dostupné ceny? Presne to je filozofia Volkswagenu. A jeho nové automobily dokazujú, že sa to dá zvládnuť s bravúrou. Vďaka svojej univerzálnosti sa môžete na nemeckú značku spoľahnúť v každej situácii či teréne – hľadáte vozidlo pre rodinu, do mesta alebo auto, ktoré vás podrží aj na poľných cestách? Pozrite sa na modely Volkswagen, ktoré splnia vaše požiadavky.

Volkswagen up! je ako stvorený do mesta

O najmenších modeloch mnohých automobiliek by sme diplomaticky mohli povedať, že nepatria medzi najkrajšie kúsky. Volkswagen do tejto kategórie nepatrí, jeho up! zaujme hravým dizajnom a skvelými možnosťami vyjadriť svoje ja. Zvoliť si môžete hravé farebné kombinácie nielen karosérie, ale vďaka akcentom, čalúneniu či krytom aj exteriéru.

Jedným z najväčších prekvapením nového Volkswagenu je veľkosť priestoru vo vnútri automobilu, kde nájdu dostatok komfortu aj štyria pasažieri. Vďaka nízkej hmotnosti a skvelej motorizácii máte v meste skutočne nízku spotrebu a zároveň príjemný zážitok z dynamickej jazdy. Samozrejmosťou sú aj asistenčné systémy ako Park Pilot, s ktorými si hravo poradíte aj na preplnenom parkovisku. Jednoducho, Volkswagen up je skvelý spoločník do mesta, ktorý je oveľa väčší, ako na prvý pohľad vyzerá.

VW Golf – automobil ideálny pre rodinu

Golf už celé generácie patrí k najobľúbenejším modelom Volkswagenu a výnimkou nie je ani najnovší model. Tomu dominuje sebavedomý športový vzhľad, no v interiéri stretnete ideálne vozidlo pre štvorčlennú rodinu. Veľkorysé rozmery zabezpečia dostatok priestoru pre nohy na predných aj zadných sedadlách. A čo výkon? Nové automobily Volkswagen disponujú výkonnými motorizáciami, ktoré vám doprajú živú jazdu aj pri nižšej spotrebe. Vybrať si môžete nielen dieslový a benzínový agregát, ale aj stále obľúbenejší plynový TGI BlueMotion.

Či už v meste, alebo mimo neho – určite oceníte prepracovaný systém infotainmentu, asistenčné systémy ako Park Assist či Traffic Jam Assist, s ktorým znížite riziko dopravnej nehody v zápche. Bezpečnosť nového Golfu zvyšuje aj Active Info Dispaly zobrazujúci len tie informácie, ktoré chcete vidieť. Aj vďaka vysokým bezpečnostným štandardom je Volkswagen ideálnym rodinným automobilom.

Volkswagen, na ktorý sa môžete vždy spoľahnúť

Volkswagen Touareg je automobil, s ktorým zvládnete takmer všetko – zápchu v meste, rýchlu jazdu na diaľnici a vďaka 4Motion pohonu aj náročnejší terén pri ceste na chatu. Hneď na prvý pohľad zaujme masívny, no zároveň dynamický dizajn, ktorý pokračuje aj v interiéri. Volkswagen stavil na kvalitné materiály, ergonomické riešenia, vďaka ktorým vám nový Touareg dodá pocit výnimočnosti.

Počas jazdy vám vďaka svojim efektívnym a výkonným motorom ukáže, že výnimočné je aj samotné vozidlo. Aj pri tomto modeli si vyberiete z troch motorizácií – benzínová, dieslová a plynová. Na nerovných cestách oceníte spoľahlivé pneumatické pruženie či asistenčný systém Area View – štyri kamery vám ukážu, čo sa odohráva v okolí vášho automobilu. Nehovoriac o prepracovanom infotainment systéme – súčasťou je aj GPS navigácia či DYNAUDIO Confidence, ktoré ocenia hlavne milovníci hudby. Nový Volkswagen Touareg je automobil, na ktorý sa môžete vždy spoľahnúť.

Patríte aj vy medzi tých, ktorí ocenia výhody nových automobilov Volkswagen? Pozrite si našu ponuku a vyberte si svojho favorita.

Najnovšie články

Čo vám pomôže uľahčiť ...

Naše telo je veľmi citlivý orgán, zložený z ...

Čo vám pomôže uľahčiť ...

Naše telo je veľmi citlivý orgán, zložený z ...

Vybavte sa kabelkou na ...

Každá žena vie, že kabeliek nie je nikdy dosť. Už ...

Čo pomôže alergikom v ...

Špecifickejšie podmienky v domácnosti musia ...

Povinná výbava izby ...

Stáva sa pomerne často, že si rodičia ...

Čo pomôže na trému pred ...

Z času na čas vystúpi pred väčším či menším ...

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Olive Sienna Teal Dark_blue
Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Scroll to top

Používaním stránky Copomoze.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality obsahu. Viac informácií...