Tags: bolesť  

Ľudia trpiaci na časté bolesti hlavy známe ako migréna by najradšej mali vždy po ruke tabletku, ktorá by migénu zmiernila alebo odstránila. Vyzerá to tak, že na obzore je niečo podobné a to tablety Migraine stop od českej firmy mcePharma, ktorá vyvíja inovatívne doplnky stravy s účinnosťou overenou vedeckými štúdiami. Migraine stop je unikátny produkt s obsahom bylín a vitamínov pre psychické uvolnenie a normálnu funkciu nervovej sústavy. Doplnok stravy Migraine stop je má vedecky preukázateľnú bunkovú absorpciu účinných rastlinných extraktov, ktorá je až 300x vyššia ako u bežne dostupných produktov. Na dôveryhodnosti tohto výrobku pridáva fakt, že bol vyvinutý v spolupráci Biotechnologického a biomedicínskeho centra Akadémie vied Biocev s 1. lekárskou fakultou Univerzity Karlovej.

Hlavnými účinnými látkami sú výťažky zo šišaku bajkalského a rimbaby obyčajnej a kombinácia B vitamínov pre psychické uvoľnenie a normálnu funkciu nervovej sústavy.

Vysoká rozpustnosť a maximálna vstrebatelnosť účinných rastlinných extraktov do buniek (až 300 krát vyššia) ako u bežne dostupných prípravkoch je dokázaná vedeckou štúdiou.

Výsledok vedeckej štúdie na Migraine Stop si môžete pozrieť na oficiálnej stránke: Migraine Stop - zhrnutie vedeckej štúdie (v štúdii sa udáva pôvodný názov produktu Neo migraine prevention)

Medzi účinné látky tabliet Migraine stop patria:

 • Rimbaba obyčajná - antioxidant, ktorý vďaka hlavnej aktívnej látke parthenolidu pôsobí analgeticky, relaxačne a tiež napomáha k normálnemu fungovaniu obehovej sústavy.
 • Šišak bajkalský - trvalká bylina z čeľade hluchavkovitých, ktorej hlavnými účinnými látkami sú flavonoidy (baicalein, baicalin, wogonin) známe svojimi antioxidačnými účinkami.
 • L – theanin - to látka nachádzajúca sa v zelenom čaji,ktorá pozitívne pôsobí na koncentráciu, vitalitu a dobrý duševný stav. V MIgraine stop je použitý 98%-ný extrakt z čajovníka čínskeho.
 • Vitamíny B1 a B6 - prispievajú kpsychickej činnosti organizmu a normálnej funkcii nervovej sústavy. Tieto dva vitamíny sú dôležité pre správnu funkciu metabolizmu bielkovín, glykogénu a energetického metabolizmu.

Kúpiť Migraine stop za 18,90€

Účinné látky v jednej dávke (2 tablety):

názov látky obsah
Šišak bajkalský (extrakt) 10 mg
Rimbaba obyčajná (extrakt) 10 mg
L- theanín 2 mg
vitamín B6 0,8 mg
vitamín B1  0,6 mg

Prípravok Migraine stop sa dá kúpiť bez receptu vo forme tabliet (60 tabliet v balení), kde jedna dávka predstavuje 2 tablety. Sú vhodné aj pre vegetariánov a vegánov, nie je však vhodný pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. V porovnaní s inými komerčnými produktmi má oveľa väčšiu vedecky dokázanú vstrebateľnosť bunkami. Šišak bajkalský má vstrebateľnosť až 1,5 násobne vyššiu a rimbaba obyčajná má vstrebateľnosť až 300 násobne vyššiu.

Zloženie jednej tablety Migraine stop:

 • mceODT (pomocná látka)
 • Šišak bajkalský extrakt (Scutellaria baicalensis) 5 mg
 • Rimbaba obyčajná extrakt (Tanacetum parthenium) 5 mg
 • L-theanín  1 mg
 • Vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid) 0,42 mg
 • Vitamín B1 (thiamin hydrochlorid) 0,33 mg
 • sladidlá (sukralóza, steviol glykozidy)
 • stabilizátor (beta-cyklodextrin)
 • aróma

Obsah balenia: 60 tabliet/15 g

Dávkovanie: 2 tablety denne, nechať rozpustiť v ústach. Produkt bol vyvinutý pre dlhodobé užívanie.

Krajina pôvodu:  ČR, výroba pod certifikáciou ISO 22000:2005

Výrobca: mcePharma s.r.o., Česká republika

Kúpiť Migraine stop

Najnovšie články

Čo pomôže namáhaným ...

Skúste prísť do fitness centra či na skupinový ...

Dobre si rozmyslite, než ...

Ak zvyknete doma ...

Ako pripraviť ...

Kvalitné príslušenstvo k motorke je veľkou ...

Finálna jesenná ...

Keď sledujeme prírodu a jej zmeny, v podstate ...

Sedacie vaky ako ochrana ...

Keď uvažujeme o výbere nábytku do nášho domova ...

Sedacie vaky ako ochrana ...

Keď uvažujeme o výbere nábytku do nášho domova ...

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Olive Sienna Teal Dark_blue
Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Scroll to top

Používaním stránky Copomoze.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality obsahu. Viac informácií...