Viac času doma a mimo spoločnosti známych môžete využiť aj na utuženie partnerského vzťahu. Ako? Predsa v spálni, teraz to budete mať jednoduchšie!

Jedným z najčastejších problémov, o ktorých sa príliš nehovorí, je príliš krátka výdrž muža počas milovania. Mnoho párov rezignuje na riešenie tohto stavu a namiesto toho akceptujú menej komfortu. Výsledkom býva rastúce sklamanie a nedostatok motivácie pre vzájomný intímny život. Našťastie, tento problém sa už dá prekonať.

Ťažkosti s príliš krátkou výdržou

Nedostatočná výdrž v posteli býva spôsobená najčastejšie dvoma faktormi. Prvým je rýchly pokles tvrdosti erekcie, druhým býva príliš rýchle ejakulovanie.

Ak ide o prvý problém, ten vo veľkej miere býva ovplyvnený nedostatočným prekrvením penisu a udržaním krvi v toporivých telesách. V dnešnej dobe na to negatívne vplývajú aj nedostatok pohybu, zlá životospráva, fajčenie, stresové situácie a zvýšená konzumácia alkoholu. Pochopiteľne, rizikovým faktorom býva aj vyšší vek.

Objaviť sa môžu napríklad pri väčšej únave alebo následkom konzumácie alkoholu. Áno, tieto faktory sú dôležité, no nemajú takú moc, aby u vás spôsobili permanentný problém tohto typu. Ak stav podceníte, práve k niečomu takému smerujete.

Možnosti, ako predĺžiť pohlavný styk

Ak chcete zlepšiť kvalitu milovania u  partnera, treba začať práve so spomínanými faktormi vplývajúcimi na erekciu. To samo o sebe ale stačiť nebude.

Na problém s príliš rýchlym vyvrcholením v dôsledku predčasnej ejakulácie sa používajú napríklad znecitlivujúce gély, krémy a prezervatívy. Ich nevýhodou je zníženie pohodlia pri sexe, z čoho vyplýva aj zhoršenie zážitku pre oboch partnerov.

Navyše, tieto prostriedky neriešia kvalitu erekcie, čo je pre ženy veľmi dôležitý faktor. Je jasné, že by to chcelo niečo komplexnejšie, aby ste si mohli užiť pandémiu aspoň v posteli na 100 %. Dobrou správou je, že veda na tieto ťažkosti už našla riešenie a to v podobe špeciálnych prípravkov pre mužov v podobe kapsúl alebo tabliet.

eJoy® LONG je najviac pohodlné riešenie

Príkladom takéhoto produktu je eJoy® LONG. Ide o pomerne nový a inovovaný voľne dostupný prípravok v podobe perorálnych kapsúl. Stačí 2 kapsuly prehltnúť a zapiť vodou zhruba 30 minút pred stykom a váš partner bude pripravený do akcie.

Cieľom eJoy® LONG je zlepšiť kvalitu erekcie, zvýšiť sexuálny apetít a najmä predĺžiť dobu pohlavného styku. To dosahuje cez dva mechanizmy: prvým je podpora dlhšieho a tvrdšieho stoporenia a druhým zníženie citlivosti penisu a erotogénnych zón, čo oddiali vyvrcholenie. Tieto účinky nastúpia obvykle do 30 minút a trvajú a niekoľko hodín.

eJoy® LONG pritom nie je u nás vôbec nepopísaným listom. Ak ste sa s touto značkou nestretli, vedzte, že výrobca je na trhu už od roku 2016 a desiatky tisíc mužov s ním majú dlhodobo výbornú skúsenosť!

Bez komplikácií aj vedľajších účinkov

Pôsobenie eJoy® LONG je založené na pôsobení bylinných afrodiziak a látok s prirodzeným vplyvom na krvný obeh. Nemusíte sa báť, že by ste vystavili partnera nejakému riziku zdravotných komplikácií alebo závažných nežiaducich účinkov.

Dvojica extraktov Tribulus Terrestris a Maca patrí pritom k dlhodobo overeným a veľmi účinným afrodiziakam. Práve tieto dve bylinky tvoria základ prípravku a pôsobia na zvýšenie libida, čiže chuti na sex. Na predĺženie pohlavného styku zas pôsobia aminokyseliny L-Arginín a L-Citrulín, ktoré zlepšia kvalitu, dĺžku a najmä pevnosť erekcie.

Veľmi dôležitou zložkou je extrakt z byliny Panax Ginseng, čo je Ázijský ženšen. Táto rastlina vplýva na nervový systém a upokojuje ho, má tiež účinok na zníženie citlivosti na sexuálne dráždenie. Výsledkom je oddialenie vyvrcholenia a ejakulácie.

Exkluzívna zľava 20 % práve počas pandémie

Výrobca prípravku ponúka navyše práve v tomto období špeciálnu zľavu súvisiacu s pandémiou. Ak počas objednávky zadáte zľavový kupón KARANTENA, získate dodatočnú cenovú akciu 20 % z ceny každého balenia eJoy® LONG.

Na kúpu môžete využiť oficiálny eshop značky na www.ejoy.sk, kde si viete vybrať základné balenie s 24 kapsulami, ale aj cenovo výhodné balenie s obsahom až 168 kapsúl.

Nech už si vyberiete akékoľvek balenie, so špeciálnou zľavou ho získate ešte výhodnejšie. Nemusíte nikam chodiť, celý nákup spravíte z pohodlia domova a pokojne aj cez smartfón. Doručenie si môžete vybrať domov, na poštu aj do Zásielkovne a vďaka diskrétnemu baleniu sa váš muž nedozvie, aké prekvapenie ste si pre neho nachytali!

Najnovšie články

Čo pomôže namáhaným ...

Skúste prísť do fitness centra či na skupinový ...

Dobre si rozmyslite, než ...

Ak zvyknete doma ...

Ako pripraviť ...

Kvalitné príslušenstvo k motorke je veľkou ...

Finálna jesenná ...

Keď sledujeme prírodu a jej zmeny, v podstate ...

Sedacie vaky ako ochrana ...

Keď uvažujeme o výbere nábytku do nášho domova ...

Sedacie vaky ako ochrana ...

Keď uvažujeme o výbere nábytku do nášho domova ...

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Olive Sienna Teal Dark_blue
Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Scroll to top

Používaním stránky Copomoze.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality obsahu. Viac informácií...