Ak podnikáte, bude pre vás nevyhnutnosťou zariadiť si vlastné skladové priestory. Ak chcete, aby sklad bol usporiadaný podľa vami stanovených požiadaviek a vaši zamestnanci by mali mať ľahký prístup ku konkrétnym súčiastkam alebo výrobkom, budete musieť popremýšľať o novom regálovom systéme, ktorý vám skladovanie výrazne uľahčí.

Nemôžete si dovoliť zanedbať starostlivosť o výrobky a bezpečnosť svojich zamestnancov. Nakoľko by vás to vyšlo draho, mali by ste čím skôr nájsť dodávateľov skladových regálov, ktorý vám okrem kvality dajú aj dobrú cenu. 

Skladový priestor by mal byť neustále udržiavaný. Samozrejmosťou je, aby všetky regále boli pevne namontované. Riskovať, že pod nákladom tovaru padne regál priamo na zamestnanca, nemôžete. Ako samotný výrobca skladových regálov hovorí: „Vhodný regálový systém je kľúčom  k dosiahnutiu optimálneho výkonu pri manipulácii a skladovaní tovaru.“ Hovorí sa, že zefektívnenie skladovania vám sprehľadní a zároveň zvýši rýchlosť manipulácie so skladovaným materiálom. Viete si predstaviť, že by ste hľadali nejaký konkrétny materiál vyše pol dňa, kvôli tomu, lebo nemáte dostatočný prehľad v regáloch?

Spravte si prehľad v skladových priestoroch pomocou dobre navrhnutého skladového regálového systému. Popri zabezpečovaní regálového systému nezabudnite aj na zabezpečenie vysokozdvižných vozíkov, kúpu pracovného oblečenia / obuvi a zabezpečenie ochranných pracovných pomôcok pre všetkých zamestnancov.

Vyše polovica podnikateľov, ktorí pre svoju činnosť potrebujú skladové priestory, zanedbávajú bezpečnosť na pracovisku. Chcete k nim patriť aj vy? Ak nie, naučte sa efektívne skladovať a tržba vám bude rásť. Veď ktorý odberateľ by kupoval materiál / výrobky od tých, ktorí vozia dodávky až po vypršaní lehoty?

Najnovšie články

Čo vám pomôže uľahčiť ...

Naše telo je veľmi citlivý orgán, zložený z ...

Čo vám pomôže uľahčiť ...

Naše telo je veľmi citlivý orgán, zložený z ...

Vybavte sa kabelkou na ...

Každá žena vie, že kabeliek nie je nikdy dosť. Už ...

Čo pomôže alergikom v ...

Špecifickejšie podmienky v domácnosti musia ...

Povinná výbava izby ...

Stáva sa pomerne často, že si rodičia ...

Čo pomôže na trému pred ...

Z času na čas vystúpi pred väčším či menším ...

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Olive Sienna Teal Dark_blue
Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Scroll to top

Používaním stránky Copomoze.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality obsahu. Viac informácií...