Tags: PR  

Určite viacerí z vás túžia po chalúpke na samote, ktorá je obklopená nádhernou prírodou. Mnohí možno zrejme takéto šťastie majú a po náročnom pracovnom týždni sa tam vyberú, aby si oddýchli od víru veľkomesta a nečerpali novú energiu a silu z okolitej fauny a flóry.

Predsa len sa stále nájdu aj takí, ktorí majú problém s riadením vlastného domu či bytu, a preto ani nemôžu na túto možnosť pomyslieť. Pokiaľ ste nadšencom starého vintage štýlu, alebo vám nádherné drevené obklady pripomínajú kus vášho detstva, máme pre vás niekoľko drobných riešení a úprav, ktoré zvládnete aj v byte. Po celkovej rekonštrukcií sa budete naozaj cítiť ako na chalupe.

Drevo ako základný prvok

Určite si poviete, že je to v paneláku nemožné a ich inštalácia by predsa narušila niektoré stavebné časti jednotlivých miestností. Vôbec to ale nie je pravda. Dnešný trh prináša naozaj nespočetné množstvo vymožeností. Náhrada dreveného trámu je jednou z nich. Dokonca to nemusí byť ani syntetický materiál. Z ľahšieho materiálu, ako napríklad preglejka sa predsa vyrábajú viaceré časti nábytku a slúžia mnohým z nás dodnes. Takýto drevený trám je v podstate akási forma ktorá z jednej strany dokonale pôsobí ako ťažký drevený trám a z druhej je dutá, jednoducho upravená tak, aby sa dala ľahko pripevniť na strop aj v bežnom byte. Je to niečo podobné, ako keby ste si chceli obložiť murované steny klasickým tatranským profilom. Len musíte nájsť ten správny obchod, ktorý vám takéto prvky ponúkne.

Teplo domova

Nie len v dnešných moderných domoch je súčasťou každej domácnosti nevšedný krb. Podmanivú atmosféru, ktorú vytvára nádherný plameň v ňom si rovnako tak môžete zaobstarať aj vy do vášho bytu. Viaceré spoločnosti sa špecializujú na veľký sortiment v predaji krbov. Nemusí to byť práve kolosálna stavba, ktorá si vyžaduje zabudovanie komína. Moderné krbové vložky aj vďaka svojím variabilným rozmerom určite vhodne zapadnú do nejedného bytu.

Najnovšie články

3 tipy, ako udržiavať ...

Podľahli ste čaru moderných kuchýň v snehobielej ...

Na čo nezabúdať pri ...

Dielňa je prostredím, kde prebiehajú rôzne ...

Čo vám pomôže pri ...

Poznáte to. Návšteva za dverami a vaša domácnosť ...

Disponujete menej ...

Chcete zistiť kvalitu vašej vody? V dnešnej dobe ...

Detská radosť z ...

Vianoce už začínajú klopať na dvere a vy určite ...

Čo vám pomôže uľahčiť ...

Naše telo je veľmi citlivý orgán, zložený z ...

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Olive Sienna Teal Dark_blue
Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Scroll to top

Používaním stránky Copomoze.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality obsahu. Viac informácií...