Novinky:
Tipy na ľahké učenie sa -- "Za život, teda hlavne za jeho prvú polovicu či tretinu, sa učíme veľa nových vecí. Už od ..." -- 21. október 2016
Trpíte astigmatizmom? Poznáme riešenie, vďaka ktorému bude vaše videnie ostré -- "Vidíte skreslene alebo zahmlene? Pravdepodobne trpíte astigmatizmom, ktorého príznaky sú ..." -- 06. august 2017
11 tipov na posilnenie imunity -- "Dobrý imunitný systém znamená menej zdravotných problémov. Naše telo je denne vystavené ..." -- 15. október 2016
3 tipy pred kúpou dioptrických okuliarov -- "Diagnostikoval vám očný lekár dioptrie a predpísal vám nosiť okuliare? Úplne bežná vec, s ..." -- 02. apríl 2020
3 tipy, ktoré Vám pomôžu, aby ste zostali aktívni -- "Pre veľa ľudí je veľmi ťažké nájsť motiváciu na cvičenie, začatie diéty alebo na ..." -- 15. august 2019
5 spôsobov ako šetriť životné prostredie -- "Aj vás oslovila myšlienka ochrany životného prostredia? Ak patríte k nováčikom a neviete, ..." -- 04. marec 2019
5 tipov od dizajnérov, ako zariadiť reštauráciu nadčasovo a moderne -- " Hovorí sa, že úspech každej reštaurácie závisí od troch faktorov: dobré jedlo, dobrá ..." -- 21. november 2017
7 tipov, ako si nezničiť nové dioptrické okuliare -- "Kúpa nových dioptrických okuliarov nie je jednoduchá záležitosť. Jednak musíte do tejto ..." -- 22. august 2019
Aj nové tepelné čerpadlo potrebuje pravidelný servis -- "Vykurovacia sezóna na Slovensku trvá od septembra do júna. Zhruba 5 mesiacov v roku ..." -- 05. február 2017
Aké diéty naozaj pomôžu? -- "Neviete, ale chceli by ste vedieť? Tak neváhajte a pokračujte v čítaní. Pokiaľ chcete ..." -- 09. november 2016
Tags: srdce   krv   tlak  

Český bylinný prípravok z výťažkov z mnohých liečivých rastlín je veľmi dobrým pomocníkom v boji so srdcovými chorobami, cievnymi problémami, aterosklerózou, ochoreniami hormonálneho systému a tiež pomáha proti hemoroidom, anémii, kŕčovým žilám a pomáha pri krvotvorbe. Je vhodný na okysličenie organizmu a zlepšenie funkcie mozgu. Zaujímavý účinok je minimalizovanie problémov súvisiacich s pubertou a prechodom a priaznivý vplyv na hladinu hormónov dôležitých pre otehotnenie. Korolen je vhodné užívať aj preventívne pri nedostatku energie a únave organizmu.

Vyzerá to až príliš optimisticky, ale také množstvo priaznivých účinkov majú na svedomí výťažky z množstva rôznych byliniek ako napríklad levanduľa lekárska, krvavec lekársky, pagaštan konský, ginkgo dvojlaločné, lapacho, ďumbier, rasca, nevädza a ďalšie.

Účinky prípravku Korolen:

 • podporuje detoxikáciu tela (odstraňuje plesne a ťažké kovy z organizmu)
 • antioxidačné a regeneračné účinky
 • podporuje imunitu
 • pomáha proti stresu a depresii
 • predchádza vzniku kardiovaskulárnych chorôb
 • prevencia aterosklerózy, srdcového infarktu a cievnej mozgovej príhody
 • upravuje krvný tlak
 • znižuje hladinu cholesterolu v krvi
 • zlepšuje prekrvenie končatín, stav kŕčových žíl a hemoroidov
 • zlepšuje zásobenie mozgu kyslíkom
 • zlepšuje pamäť a koncentráciu
 • vhodný pri Alzheimerovej chorobe, stareckej senilite, epilepsii, autizme a roztrúsenej skleróze
 • zvyšuje elasticitu ciev a kapilár
 • okyličenie organizmu
 • zlepšuje kvalitu krvi a podporuje krvotvorbu
 • zlepšuje obranyschopnosť pôsobením na slezinu, nervový a hormonálny systém
 • priaznivo účinkuje na psychické ťažkosti, ktoré sprevádza nedostatok energie
 • priaznivo ovplyvňuje regeneračné procesy pri nádorových ochoreniach
 • urýchľuje rekonvalescenciu a pooperačné hojenie


Objednať Korolen

Indikácie prípravku Korolen:

ochorenia srdca, cievne ochorenia, vysoký krvný, nízky krvný tlak a kolísavý krvný tlak, ateroskleróza, krvotvorba, anémia, kŕčové žily, hemoroidy, nervové ochorenia a ochorenia hormonálneho systému

 

Zloženie prípravku Korolen:

Ginkgo dvojlaločné – Je vhodné pri chronickej nedostatočnosti mozgu, stratách pamäte, cievnych chorobách, bolestiach hlavy. Pôsobí proti voľným radikálom a spomaľuje starnutie.

Lapacho - Indiánsky liek proti rakovine, leukémii a ďalším onkologickým chorobám. Pôsobí proti plesniam, poruchám pečene, anémii a je vhodný pri zníženej imunite a poruchách endokrinného systému.

Ľubovník bodkovaný - Vhodný pri nervových poruchách, nespavosti, pri migrénach, depresiách, žalúdočných vredoch, pri poruchách pečene a žlčníka a plynatosti. Má protizápalové a regeneračné účinky.

Pagaštan konský : Zlepšuje pružnosť a pevnosť cievnych stien, podporuje činnosť nadobličiek. Pagaštan je známy liek najmä pri hemoroidoch a zápaloch žíl a pôsobí aj proti migrénam. Používa sa aj na podporenie liečby sklerózy, mozgových príhod a pri poruchách prekrvenia.

Krvavec lekársky – Vhodný proti horúčke, zastavenie krvácania s veľmi dobrými protizápalovými a antibakteriálnymi účinkami. Krvavec lekársky sa užíva pri chorobách pľúc.

Levanduľa lekárska – Vďaka vysokému obsahu antokyanov chráni bunky pred vznikom rakoviny a tiež znižuje krvný tlak a pôsobí antibioticky. Levanduľa sa okrem iného užíva pri neurologických a zažívacích ťažkostiach a povzbudzuje pankreas k vyššej tvorbe enzýmov. Alergikov poteší informácia, že levanduľa lekárska zmierňuje prejavy sennej nádchy.

Ježibaba guľatohlavá – Bylina s rozprávkovým názvom je pri kvitnutí typická modrou, guľatou hlavou na hrubej stonke s pichľavými listami. Bylinka obsahuje nejedovatý alkaloid echinopsín a pôsobí na posilnenie pamäte, sluchu aj zraku. Ježibaba guľatohlavá obnovuje nervových mozgových centier, preto je vhodná pri obrne, zápaloch a poškodeniach miechy.

Vachta trojlistá – Nápomocná pri poruchách pečene, žlčníka, krvotvorbe, pri bolestiach hlavy, reumatizme, horúčke, zápale žalúdka a celkovej vyčerpanosti organizmu.

Lucerna siata – Je bohatá na vitamíny B1, B2, K, C, D a minerály ako draslík, fosfor, železo a vápnik. Užíva sa pri anémii, reumatizme a priaznivo pôsobí na činnosť štítnej žľazy, obličiek a sleziny.

Brusnica pravá – Chutné brusnice majú veľmi veľa priaznivých účinkov na náš organizmus a sú to najmä dezinfekčné účinky a je vhodná pri zápaloch aurologických problémoch. Brusnice obsahujú vitamín C a podporujú vylučovanie soli z organizmu.

Dub letný – Vtažky z duba pôsobia antibioticky a detoxikačne. Sú vhodné pri hnačke, zápale ďasien a na zabránenie prestupu bakteriálnej nákazy z tráviaceho ústrojenstva do močových ciest a pohlavných orgánov.

Rasca lúčna – Výťažky z rasce pôsobia proti črevným parazitom a azda najznámejší účinok rasce je proti nadúvaniu, čo sa využíva už v čajoch pre dojčatá. Rasca lúčna podporuje činnosť žalúdka a čriev.

Ďumbier lekársky – Vhodný na stimuláciu krvného obehu a pri nadúvaní. Ďumbier znižuje hladinu cholesterolu v krvi a zlepšuje detoxikáciu organizmu.

Nevädza siatinová - Pôsobí močopudne a žlčopudne, užíva sa pri očných zápaloch a na podporenie metabolizmu.

Cesnak kuchynský – Veľký pomocník nielen v kuchyni, ale aj v boji proti rôznym neduhom ako znížená imunita, cukrovka, kardiovaskulárne a onkologické choroby. Znižuje hladinu cholesterolu v krvi.

 

Dávkovanie:

Pred použitím treba dôkladne pretrepať, čím sa účinnosť prípravku Korolen zvýši. Korolen sa užíva 1 až 3 razy denne po 3 až 9 kvapiek pol hodiny pred jedlom alebo po jedle. Na podporu detoxikácie tela je vhodné piť zvýšené množstvo tekutín, najmä čistej vody a čajov.

Presné dávkovanie je vhodné konzultovať so svojim lekárom. Pri ťažších a chronických stavoch sa odporúča najskôr nižšie dávkovanie a konzultácia s lekárom. Korolen je vhodný aj pre diabetikov. Nie je určený pre tehotné a dojčiace ženy a pre deti. Po 3 týždňoch užívania je potrebné vysadiť na 1 týždeň.

Najnovšie články

Povinné očkovania

Na Slovensku je očkovanie proti učitým chorobám ...

Buďte hraví a venujte ...

Zdanlivo nepodstatné veci sú presne tie, ktoré ...

Rekonštrukcia kúpeľne. 5 ...

Rekonštrukcia kúpeľne vyžaduje trochu viac ...

Tipy, ako bojovať ...

Jarná únava, vyčerpanosť z letnej dovolenky, ...

Prečo je nočný odpočinok ...

Snažíte sa zdravo stravovať a pravidelne cvičíte? ...

Príznaky nákazy ...

Nákazu koronavírusom netreba podceňovať a aj keď ...

 • Prev
 • Partneri
Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Olive Sienna Teal Dark_blue
Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Scroll to top

Používaním stránky Copomoze.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality obsahu. Viac informácií...