Novinky:
Tipy na ľahké učenie sa -- "Za život, teda hlavne za jeho prvú polovicu či tretinu, sa učíme veľa nových vecí. Už od ..." -- 21. október 2016
Trpíte astigmatizmom? Poznáme riešenie, vďaka ktorému bude vaše videnie ostré -- "Vidíte skreslene alebo zahmlene? Pravdepodobne trpíte astigmatizmom, ktorého príznaky sú ..." -- 06. august 2017
11 tipov na posilnenie imunity -- "Dobrý imunitný systém znamená menej zdravotných problémov. Naše telo je denne vystavené ..." -- 15. október 2016
5 spôsobov ako šetriť životné prostredie -- "Aj vás oslovila myšlienka ochrany životného prostredia? Ak patríte k nováčikom a neviete, ..." -- 04. marec 2019
5 tipov od dizajnérov, ako zariadiť reštauráciu nadčasovo a moderne -- " Hovorí sa, že úspech každej reštaurácie závisí od troch faktorov: dobré jedlo, dobrá ..." -- 21. november 2017
Aj nové tepelné čerpadlo potrebuje pravidelný servis -- "Vykurovacia sezóna na Slovensku trvá od septembra do júna. Zhruba 5 mesiacov v roku ..." -- 05. február 2017
Aké diéty naozaj pomôžu? -- "Neviete, ale chceli by ste vedieť? Tak neváhajte a pokračujte v čítaní. Pokiaľ chcete ..." -- 09. november 2016
Ako a prečo menia ľudia prácu -- "Nie je to tak dávno, keď bola stabilná, trvalá a jednoliata práca každodennou ..." -- 24. august 2017
Ako byť šťastný -- "Mnohí ľudia si kladú otázku ako byť šťastný, pritom žijú v slobodnej krajine s prístupom ..." -- 21. apríl 2017
Ako efektívne skladovať -- "Ak podnikáte, bude pre vás nevyhnutnosťou zariadiť si vlastné skladové priestory. Ak ..." -- 11. október 2016
Tags: srdce   krv   tlak  

Český bylinný prípravok z výťažkov z mnohých liečivých rastlín je veľmi dobrým pomocníkom v boji so srdcovými chorobami, cievnymi problémami, aterosklerózou, ochoreniami hormonálneho systému a tiež pomáha proti hemoroidom, anémii, kŕčovým žilám a pomáha pri krvotvorbe. Je vhodný na okysličenie organizmu a zlepšenie funkcie mozgu. Zaujímavý účinok je minimalizovanie problémov súvisiacich s pubertou a prechodom a priaznivý vplyv na hladinu hormónov dôležitých pre otehotnenie. Korolen je vhodné užívať aj preventívne pri nedostatku energie a únave organizmu.

Vyzerá to až príliš optimisticky, ale také množstvo priaznivých účinkov majú na svedomí výťažky z množstva rôznych byliniek ako napríklad levanduľa lekárska, krvavec lekársky, pagaštan konský, ginkgo dvojlaločné, lapacho, ďumbier, rasca, nevädza a ďalšie.

Účinky prípravku Korolen:

 • podporuje detoxikáciu tela (odstraňuje plesne a ťažké kovy z organizmu)
 • antioxidačné a regeneračné účinky
 • podporuje imunitu
 • pomáha proti stresu a depresii
 • predchádza vzniku kardiovaskulárnych chorôb
 • prevencia aterosklerózy, srdcového infarktu a cievnej mozgovej príhody
 • upravuje krvný tlak
 • znižuje hladinu cholesterolu v krvi
 • zlepšuje prekrvenie končatín, stav kŕčových žíl a hemoroidov
 • zlepšuje zásobenie mozgu kyslíkom
 • zlepšuje pamäť a koncentráciu
 • vhodný pri Alzheimerovej chorobe, stareckej senilite, epilepsii, autizme a roztrúsenej skleróze
 • zvyšuje elasticitu ciev a kapilár
 • okyličenie organizmu
 • zlepšuje kvalitu krvi a podporuje krvotvorbu
 • zlepšuje obranyschopnosť pôsobením na slezinu, nervový a hormonálny systém
 • priaznivo účinkuje na psychické ťažkosti, ktoré sprevádza nedostatok energie
 • priaznivo ovplyvňuje regeneračné procesy pri nádorových ochoreniach
 • urýchľuje rekonvalescenciu a pooperačné hojenie


Objednať Korolen

Indikácie prípravku Korolen:

ochorenia srdca, cievne ochorenia, vysoký krvný, nízky krvný tlak a kolísavý krvný tlak, ateroskleróza, krvotvorba, anémia, kŕčové žily, hemoroidy, nervové ochorenia a ochorenia hormonálneho systému

 

Zloženie prípravku Korolen:

Ginkgo dvojlaločné – Je vhodné pri chronickej nedostatočnosti mozgu, stratách pamäte, cievnych chorobách, bolestiach hlavy. Pôsobí proti voľným radikálom a spomaľuje starnutie.

Lapacho - Indiánsky liek proti rakovine, leukémii a ďalším onkologickým chorobám. Pôsobí proti plesniam, poruchám pečene, anémii a je vhodný pri zníženej imunite a poruchách endokrinného systému.

Ľubovník bodkovaný - Vhodný pri nervových poruchách, nespavosti, pri migrénach, depresiách, žalúdočných vredoch, pri poruchách pečene a žlčníka a plynatosti. Má protizápalové a regeneračné účinky.

Pagaštan konský : Zlepšuje pružnosť a pevnosť cievnych stien, podporuje činnosť nadobličiek. Pagaštan je známy liek najmä pri hemoroidoch a zápaloch žíl a pôsobí aj proti migrénam. Používa sa aj na podporenie liečby sklerózy, mozgových príhod a pri poruchách prekrvenia.

Krvavec lekársky – Vhodný proti horúčke, zastavenie krvácania s veľmi dobrými protizápalovými a antibakteriálnymi účinkami. Krvavec lekársky sa užíva pri chorobách pľúc.

Levanduľa lekárska – Vďaka vysokému obsahu antokyanov chráni bunky pred vznikom rakoviny a tiež znižuje krvný tlak a pôsobí antibioticky. Levanduľa sa okrem iného užíva pri neurologických a zažívacích ťažkostiach a povzbudzuje pankreas k vyššej tvorbe enzýmov. Alergikov poteší informácia, že levanduľa lekárska zmierňuje prejavy sennej nádchy.

Ježibaba guľatohlavá – Bylina s rozprávkovým názvom je pri kvitnutí typická modrou, guľatou hlavou na hrubej stonke s pichľavými listami. Bylinka obsahuje nejedovatý alkaloid echinopsín a pôsobí na posilnenie pamäte, sluchu aj zraku. Ježibaba guľatohlavá obnovuje nervových mozgových centier, preto je vhodná pri obrne, zápaloch a poškodeniach miechy.

Vachta trojlistá – Nápomocná pri poruchách pečene, žlčníka, krvotvorbe, pri bolestiach hlavy, reumatizme, horúčke, zápale žalúdka a celkovej vyčerpanosti organizmu.

Lucerna siata – Je bohatá na vitamíny B1, B2, K, C, D a minerály ako draslík, fosfor, železo a vápnik. Užíva sa pri anémii, reumatizme a priaznivo pôsobí na činnosť štítnej žľazy, obličiek a sleziny.

Brusnica pravá – Chutné brusnice majú veľmi veľa priaznivých účinkov na náš organizmus a sú to najmä dezinfekčné účinky a je vhodná pri zápaloch aurologických problémoch. Brusnice obsahujú vitamín C a podporujú vylučovanie soli z organizmu.

Dub letný – Vtažky z duba pôsobia antibioticky a detoxikačne. Sú vhodné pri hnačke, zápale ďasien a na zabránenie prestupu bakteriálnej nákazy z tráviaceho ústrojenstva do močových ciest a pohlavných orgánov.

Rasca lúčna – Výťažky z rasce pôsobia proti črevným parazitom a azda najznámejší účinok rasce je proti nadúvaniu, čo sa využíva už v čajoch pre dojčatá. Rasca lúčna podporuje činnosť žalúdka a čriev.

Ďumbier lekársky – Vhodný na stimuláciu krvného obehu a pri nadúvaní. Ďumbier znižuje hladinu cholesterolu v krvi a zlepšuje detoxikáciu organizmu.

Nevädza siatinová - Pôsobí močopudne a žlčopudne, užíva sa pri očných zápaloch a na podporenie metabolizmu.

Cesnak kuchynský – Veľký pomocník nielen v kuchyni, ale aj v boji proti rôznym neduhom ako znížená imunita, cukrovka, kardiovaskulárne a onkologické choroby. Znižuje hladinu cholesterolu v krvi.

 

Dávkovanie:

Pred použitím treba dôkladne pretrepať, čím sa účinnosť prípravku Korolen zvýši. Korolen sa užíva 1 až 3 razy denne po 3 až 9 kvapiek pol hodiny pred jedlom alebo po jedle. Na podporu detoxikácie tela je vhodné piť zvýšené množstvo tekutín, najmä čistej vody a čajov.

Presné dávkovanie je vhodné konzultovať so svojim lekárom. Pri ťažších a chronických stavoch sa odporúča najskôr nižšie dávkovanie a konzultácia s lekárom. Korolen je vhodný aj pre diabetikov. Nie je určený pre tehotné a dojčiace ženy a pre deti. Po 3 týždňoch užívania je potrebné vysadiť na 1 týždeň.

Najnovšie články

Superprsia - doplnok ...

Určite ste si niekde pri ceste všimli bilboard s ...

Recenzie zákazníkov ...

Horúce letné mesiace sú tu čo nevidieť. Spolu ...

Zlepšite si pamäť ...

Dnes už pamäť zďaleka tak nenamáhame ako tomu ...

Čo pomôže proti čkaniu

Poznáme to všetci, z ničoho nič začneme čkať ...

Ušite si krásne veci pre ...

Nový prírastok do rodiny Na príchod bábätka sa ...

Čo by mal spĺňať ...

Ako vlastne smoothie vzniklo? Anglické slovo ...

 • Prev
 • Partneri
Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Olive Sienna Teal Dark_blue
Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Scroll to top

Používaním stránky Copomoze.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality obsahu. Viac informácií...