Tags: PR  

Na trhu je toľko poistných produktov, že sa jednému z toho môže zatočiť hlava. Najmä ak sa v danej oblasti vôbec nevyzná. Je však dôležité nezameriavať sa len na to, čo je najlacnejšie, ale aj na to, čo je pre nás skutočne výhodné. Šikovná online kalkulačka nám pri rozhodovaní pomôže.

Špecifikujte svoje požiadavky

Raz ročne každý z nás rieši poistenie auta alebo majetku. Buď sme s našou poisťovňou a sumami, ktoré jej vyplácame, spokojní, alebo rok čo rok skúšame šťastie inde a hľadáme poisťovňu, ktorá nám toho ponúka veľa, no za málo peňazí. Nie je správne ostávať vo veciach poistenia ľahostajnými, pretože jeho zanedbanie nás môže stáť niekedy aj všetky úspory. Na to, aby ste si vedeli zaobstarať vhodný druh životného alebo neživotného poistenia, budete potrebovať rôzne informácie. Ak si napríklad vybavujete PZP, poisťovni musíte špecifikovať druh auta, rok jeho výroby, výkon motora alebo objem valcov. V prípade záujmu o cestovné poistenie charakterizujete dĺžku trvania pobytu (krátkodobé alebo dlhodobé poistenie), miesto pobytu, typ cesty a počet osôb. Pri poisťovaní nehnuteľnosti sa zohľadňuje to, či ide o dom alebo byt, či si prajete poistiť aj domácnosť, ďalej sa berie do úvahy lokalita nehnuteľnosti, jej obývanosť, stav a rok kolaudácie. Na základe týchto a iných doplňujúcich parametrov vám poisťovňa dokáže ponúknuť produkt na mieru.

Online kalkulačka na výpočet poistenia

Ste typ človeka, ktorý si veci rád vybavuje z pohodlia domova? Potom vás poteší správa, že na stránke Netfinancie.sk si viete uzatvoriť rôzne druhy poistenia online. Pomôže vám pritom online kalkulačka, vďaka ktorej si viete zvoliť najvýhodnejšie poistenie. Po zadaní základných informácií vám kalkulátor poistenia zobrazí ponuky poisťovní, ktoré si môžete detailne prezrieť, a to bez toho, aby na vás niekto tlačil a nahováral vás na konkrétne produkty. Po vyplení osobných údajov do návrhu poistenia vám domov príde zmluva, ktorú už stačí len podpísať a zaslať späť k poisťovateľovi. Poistné vyplácate priamo na účet zvolenej poisťovne, postup je teda bezpečný a rýchly.

Najnovšie články

Čo je to inkontinencia a ...

Inkontinencia – častý a nepríjemný problém, ktorý ...

Stavte na prírodnú a bio ...

Na trhu existuje široká škála výrobkov, ktoré sú ...

Nechtová mykóza: ...

Hubovité ochorenie nechtov dolných končatín ale ...

Tipy, ako zbaviť ...

Je síce pravdou, že vďaka pokroku techniky sú ...

5 kreatívnych spôsobov, ...

Samolepiace tapety poskytujú skvelú možnosť, ako ...

Koniec pandémie je v ...

Viac času doma a mimo spoločnosti známych môžete ...

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Olive Sienna Teal Dark_blue
Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Scroll to top

Používaním stránky Copomoze.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality obsahu. Viac informácií...